Eksluzive, rrëfen Genta “Shqiptarët apo turqit, ja kush janë më të mirët”

Eksluzive, rrëfen Genta “Shqiptarët apo turqit, ja kush janë më të mirët në shtrat”.Genta Ismajli sefundmi ka qen nje nder emrat kryesor te showbizit e cila u be ne nje lidhje te re me milionerin turk Usta, ku cdo dite jan shum aktiv ne rrjetet sociale.Genta e cila tanime ka arritur majat e suksesit i eshte futur tregut turk dhe po ben kenge te reja atje.Mirepo padyshim ne asnje moment ajo nuk i le fansat pa material, sidomos me fotot e saja provokative qe i poston ku ve ne pah trupin perfekt.Keshtu se fundmi ishte ne nje emision ku foli per jeten profesionale si dhe ate private, dhe nder te tjera u pergjigj ne disa pyetje provokative.Per me teper shty pni mbi re ekla amen me po shte dhe ju del vidjo