Ekskluzive/ Djal i njohur i “Përputhen” filmohet duke hyrë në hotel me një vajzë

Sezoni i ri i “Përputhen” është shoqëruar me mjaft polemika në rrjet. Në fakt, një gjë që produksioni u ka bërë të qartë konkurrentëve është se: Për aq kohë sa janë në emision, nuk duhet të krijojnë njohje të tjera jashtë emisionit. Mbrëmjen e sotme në meganewal ka mbërritur një video e cila tregon se një prej konkurrentëve, Graciano futet në hotel me një vajzë.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Video është filmuar nga një qytetar i rastësishëm, i cili shkruan: “Përshëndetje Mega News, kjo video është bërë dy ditë më parë, të dielë, Graciano duke u futur në hotel me një vajzë”. Nuk dihet se çfarë do ndodhë me Gracianon pas kësaj video, ose nëse ai do të jetë pjesë e emisionit sërish. Kujtojmë se pak puntata më parë, Graciano deklaroi se është bise.ksual. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive