E keni pare por nuk e dinit, kjo eshte motra bukuroshe e Elvana Gjatës e suksesshme si e motra në muzikë


Elvana Gjata mund të thuhet se po shkëlqen në botën e muzikës. Këngë që numërojnë miliona klikime, koncerte dhe hite njëra pas tjetrës. Mund të thuhet që është një histori suksesi, por mesa duket talenti dhe suksesi janë pjesë e familjes Gjata. Elvana ka pushtuar skenën shqiptare, por motra e saj duket se ka pushtuar atë gjermane. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Migena Gjata, ka hapur shkollën e saj të muzikës në Gjermani. Këtë lajm e bën me dije Besa Kokëdhima. “E talentuara e bukur, ekselentja Migena Gjata ka hapur shkollën e saj të muzikës në Gjermani pas kaq shumë vitesh duke mësuar, duke performuar në vendet më prestigjoze. Ti na ke bërë të gjithëve krenarë”, ka shkruar mikja e ngushtë e motrave Gjata, Besa. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive