Duda Balje mahnit me pamjet e fundit, fansat e quajnë 19


Politikanja boshnjake e cila tash e sa vite vepron në Kosovë, Duda Balje ka arritur që të merr zemrat e të gjitha komuniteteve në vend, shkruan “InfoKosova”. Ani pse i përket një pakice në vendin tonë, Duda pëlqehet shumë edhe nga shumica shqiptare.Edhe në rrjetet sociale Duda ka më shumë ndjekës të komunitetit shumicë në Kosovë, pra shqiptarë sesa të komuniteteve tjera. Kjo gjë vërehet nëpër komentet e pëlqimet që i bëhen Dudës nëpër fotografitë që ajo i bënë publike. E së fundmi për këta fansa të shumtë që i ka Duda në Instagram, kishte shpërndarë disa fotografi ku tregonte se si i ka rregulluar flokët. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive