Dritan Abazoviç së bashku me serbët, mban një minutë heshtje për kryepopin serb


Gjat takimit të djeshem me mandatarin për kryeministër Zdravko Krivokapic me krerët e koalicioneve “Për Ardhmërinë e Malit të Zi”, “Paqja është kombi ynë” dhe “Bardh e Zi” ku i pranishëm ishte edhe Dritan Abazoviç, u mbajt një minutë heshtje për fashistin serb Krypopin e Kishës Serbe në Malit të Zi, Amfilohije i cili ndërroi jetë dje. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive