Dritan Abazoviç gjendët në rrezik / Kèrcènohet me jetë politikani shqiptar


Kreu i partisë politike Ura, Dritan Abazoviç, është këcrënuar me jetë. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Përmes një llogarie në rrjetin social, Abazoviçit iu tha se do të të virtej nëse bashkëpunon me çetnikët në krijimin e qeverisë së re malazeze, raporton rtcg. Sakaq, policia ka nisur hetimet dhe ka identifikuar 69-vjeçarin nga Rozhaja, me inicialet R.S., si personin që i ka dërguar këcrënimet kreut të partisë Ura. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive