”Do shumë b…”/ Pas Encës, NOlZY bën ‘sherr’ me Trejsi Sejdinin për këtë ARSYE!

Trejsi Sejdini njihet për deklaratat e drejtpërdrejta dhe nuk kursehet asnjëherë edhe nëse këto deklarata shkaktojnë goxha debat. Teksa ishte e ftuar në emisionin e Luanës, ajo ka nxjerrë “inatin” me Encën, me të cilën ka patur një sh err të hershëm. Trejsi tha në emision se nuk do të krijojë kurrë miqësi me këngëtaren, madje e pyetur se kush meriton një shp ullë nga ajo, modelja u përgjigj me emrin e Encës.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Mirëpo për Trejsin ishin rezervuar edhe disa pyetje të tjera pi kante. Një ndër to ishte se cilit prej djemve në lojë (Fero, Noizy, Seven Saraçi) do t’i bënte një kërcim er otik, modelja tha se asnjë prej tyre nuk e meritonte. “Po ku kanë këto. Do shumë “B” ai muhabet,”-tha Trejsi. Siç duket këtë përgjigje të reperit nuk e ka pritur mirë Noizy dhe me një kërkim të thjeshtë vumë re se ata nuk ndiqen më në Instagram.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive


Nuk e dimë nëse deklarata e fundit e Trejsit është arsyeja, apo ky “sh err” e ka zanafillën më herët, por dimë që ajo dhe Noizy kanë patur goxha afrimitet. E themi këtë sepse e kemi parë shpesh herë Trejsin të reklamojë veshjet e Noizyt, madje nuk i kanë kursyer as komentet në Instagram.