Deputetja e LDK-së e quan ‘ahmak’ Albin Kurtin


Melihate Tërmkolli në Ballë për Ballë të Klan Kosovës e ka quajtur deputetin Albin Kurti “ahmak”. Kjo për shkak të deklaratës së Kurtit se situata në Ballkan mund të tensionohet duke çuar kështu në konflikte të reja, njofton Klan Kosova.“Njerëzit e tillë janë të rr.ezikshëm për shtetin. Kam frikë se disa veprime të Vetëvendosjes po shkojnë në favor të Serbisë dhe interesave të Rusis/ Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive