Burri donte të flinte me mamin dhe më la një ditë pas dasme/ Nusja e re habit me historinë e saj: Mos e provoftë kush

Një grua pretendon se martesa u shka tërr ua nga vjehrra e saj e përzier – e cila dys hohet se e bëri burrin e saj të ri ta hidhte atë një ditë pasi ata lidhën nyjën.

Nusja e aca ruar, ndau historinë e saj përmes një videoje në TikTok, e cila u bë virale në vetëm pak minuta.

Jillian pretendon se ajo dhe burri i saj lidhën kurorë në një dasmë të bukur në plazh në Meksikë, por gjërat shpejt morën rrugë tjetër, pasi vjehrra duket se nuk e donte aspak.

Ajo i kërkoi djalit të saj të zgjidhte ose nusen ose atë… e me sa duket ai zgjodhi nënën.