Bukuroshes shqiptare i bie fustani duke kërcyer live ne Top Channel, shikoni reagimin e saj gjatë momentit të sikletshëm

Gjatë puntatës së dytë të emisionit ‘Shiko kush Luan’ që u transmetua mbrëmjen e djeshme, moderatorja Lei Kraja e cila ishte një ndër të ftuarat e përball me një moment të sikletshëm gjatës njërës prej sfidave.
Moderatores së njohur shqiptare i ndodh e papritura në mes të

Gjatë sfidës së kërcimit, moderatores i ndodhi një incident i vogël. Teksa kërcente asaj i ra pjesa e sipërme e fustanit, gjë e cila u vu re dhe nga aktori Irgen Çela, i cili u mundua ta mbulonte që të rregullohej.

Situata u kalua me shumë sportivitet dhe Lei vazhdoi me kërcimin.