Blero është me fat, me një Bukuroshe si Afrona

Afrona Dika ka kohë që kishte qëndruar larg nga Blero Muharremi. Edhe pse të martuar, dyshja ishin larg për shkak të situatës së krijuar nga virusi COVID-19. Por ata zgjodhën që të bëhen bashkë në Turqi, në një udhëtim të përbashkët. Afrona së fundi ka publikuar disa fotografi, e veshur në të zezë e ku duket shumë elegante. Padyshim se bukuria e saj është mjaftë e veçantë, e për këtë fatlum është Blero. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive