Befason politikani i njohur: “Edi Rama ka truprojë që mbajnë dy valixhe anti-pIumb”


Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka bërë një deklaratë të fortë kur në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, u shpreh se suImet e kryeministrit ndaj Evropës dhe SHBA-së bëhen sepse Rama ka marrë garanci për një azil në vendet e Lindjes. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Drejtuesi politik i PD në qarkun e Durrësit tha se kjo nuk duhet të shihet si një çudi, pasi koha do të tregojë gjithçka. Po suImon këdo, BE, Francën, prisja edhe për këtë Ndraghetën të suImonte Italinë, janë veprime të dëshpëruara të një njeriu që kërkon të zgjidhë problemin e madh të 25 prillit për kokën e tij, asgjë tjetër. Rama ka një aeroport privat, një charter privat, aeroportin e Rinasit, një charter privat në Rinas që quhet Air Albania që vetëm

emrin ka Air Albania dhe mos t’ju duket çudi që pas 25 prillit t’i hipi këtij charterit privat e të shkojë diku në Lindje e të mos kthehet më. Një njeri që ka bërë kaq shumë zuIIume ka frikë nga cdo gjë, jo vetëm nga opozita që do vijë nesër në pushtet për ato që ka bërë e do duhet të përballet me drejtësinë.

Po ti e ke parë që Rama bredh me ushtri? Ushtri, ka dy badigardë që mbajnë dy valixhe antipIumb anash, janë valixhe që hapen në moment që ka problem e të mbajnë”, u shpreh Paloka. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive