Befason modelja shqiptare: E kam bërë 30 herë


Modelja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli e ka kryer plot 30 herë testin e Koronavirusit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, me anë të një postimi të bërë në rrjete sociale.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Vildane ka publikuar një foto të testit të bërë së fundmi, i cili ka dalë negativ. Ajo ka treguar se është e ‘fiksuar’ pas shëndetit dhe prandaj është testuar 30 herë. “Më quani të çmendur, por ky është testi im i 30-të. Po jam e “fiksuar” pas shëndetit. Kushdo që ka qenë pranë meje është mirë”, ka shkruar Vildane.