Avokati njohur jep lajmin e madh: “Biden do ta ofron këtë gjë për Kosovën dhe Shqipërinë”


Avokati shqiptar Spartak Ngjela, ka thënë se presidenti i ri amerikan Joe Biden, do të përbëjë risi në përkrahjen primare të shqiptarëve në Ballkanin Perëndimor. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ngjela ka kirtikuar presidentin në largim Donald Trump për qasjen e tij për idenë e shkëmbimit të territoreve Kosovë-Serbi. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvziveAi ka paralajmëruar se do të publikohen provat se pse u shit politika shqiptare në Kosovë e Shqipëri për këtë çështje. Sipas avokatit, presidenti Biden do të hedhë idenë e tij për bashkimin kombëtar Shqipëri-Kosovë.