Arta Nitaj ua kënaqë sytë ndjekësve me këtë paraqitje


Arta Nitaj tashmë dihet se është një ndër emrat më të përmendur në showbiz ku vazhdimisht jep material për të qëndruar në top lajme. Së fundmi bukuroshja pejane ka vendosur ti ‘kënaq’ sytë e ndjekësve me një Instastory të publikuar në llogarinë e Instagramit. Nese Deshironi qe ta ndigjeni lajmin e plote ./ Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive