Arian Çani zbulon Planin e Fshehtë të Edi Ramës: “Ja cfarë do të bëjë Ai nëse nuk fiton Zgjedhjet!”


Gazetari dhe moderatori i njohur Arian Çani është përfshirë shumë në debatet dhe analizat politike në kuadër të zgjedhjeve të 25 prillit.

Së fundmi ai ka zbuluar lëvizjen e fshehtë të Ramës që sipas tij lidhet me faktin e humbjes së zgjedhjeve.

Çani theksoi se nëse Rama humbet, do të vazhdojë të jetë në krye të PS-së për t’i dhënë vetes mundësi që të vijë sërish në krye të qeverisë. Brenda Partisë Socialiste ai nuk ka besim tek askush tjetër që mund t’ja bëjë punën siç e bën vetë ai JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU