Ardit Gjebrea jep lajmin e bukur për shqiptarët/ Do duhet të prisni pak por do ia vlejë

Në postimet e fundit në ‘Instastory’, këngëtarja e njohur, Orgesa Zaimi ka treguar se do të jetë edhe këtë vit pjesëmarrëse e festivalit të përvitshëm të muzikës ‘Kënga Magjike’. Menjëherë pas këtij postimi, drejtuesi i festivalit, moderatori i njohur, Ardit Gjebrea ka zbuluar datën në të cilën do të rikthehet këtë vit ‘Kënga Magjike’. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

“Në 21 mars 2021 fillojmë tek @edielashqiptare dhe në 29 maj përfundojmë finale”, ka shkruar Arditi krah postimit ku ka pohuar se mezi po e pret Orgesën dhe të gjithë pjesëmarrësit e këtij viti. Kujtojmë se vitin e kaluar Orgesa mori pjesë me këngën ‘Verën ku ma le’, një punim artistik i Aida Barakut dhe Armen Rexhepagiqit e u kthye menjëherë në hit.