Arbenita Ismajli kërkon ndihmë për përzgjedhjen e emrit të fëmijës

Në këtë kohë ajo është në pritje që të bëhet nënë për herë të parë, shkruan “Kosovarja”.

Përmes disa fotografive të publikuar ka shkruar një kërkesë për fansat e saj.

“A mund të më sugjeroni emra djem dhe vajzash në seksionin e komenteve ju lutem?”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, Fero javën e kaluar zbuloi se do bëhen prindër të një vajze. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive