Anita dhe Ramush Haradinaj bëhen ‘horë’, arsyeja do t’iu lë gojëhapur

Përdorimi i fotoshopit në ditët e sotme është bërë diçka normale, madje ka fytyra të njohura të cilët e pranojnë publikisht se bëjnë përdorimin e tij.Përveç, artistëve të estradës edhe politikanët më sa duket i kanë hyrë kësaj pune, shkruan GazetaBlic.Një imazh i kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj po qarkullon në rrjete sociale ku shihet se ka përdorur fotoshop.

Haradinaj, bashkë me bashkëshorten e tij Anitën shihen në fotografi të lumtur pranë njëri-tjetrin, por detaji që mori vëmendje është në njërën këmbë të Ramushit. Politikani kosovar, shihet se ka gjashtë gishta.Ndryshe, së fundi çifti u komentuan në media për një raportim se kryetari i AAK-së ka rrahur bashkëshorten e tij, por Anita e mohoj plotësisht këtë gjë.