Anëtari i LDK’së- Vjosa Osmanit: Shkofsh e mos u kthefsh


Shefi i kabinetit të Agim Veliut, Bajram Gecaj, ka reaguar sërish ndaj deklaratës së Vjosa Osmanit se i ka ndarë përfundimisht rrugët me LDK-në”.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

“Rrugët me LDK-në i kam ndarë përfundimisht” … shkofsh e mos u kthefsh!”, ka shkruar Gecaj në Facebook. Vjosa Osmani, në një intervistë për Telegrafin ka thënë sot se ‘me LDK-në ka përfunduar gjithçka”. Kujtojmë se prej momentit kur Osmani nuk e votoi rrëzimin e qeverisë së Kurtit dhe më vonë Hotin për kryeministër, rrugët e saj me LDK’në filluan të ndahen. Osmani më vonë u shkarkua nga të gjitha pozitat brenda LDK’së duke mbetur vetëm anëtare e saj, ndërsa postin e saj të nënkryetares së LDK’së, e mori Avdullah Hoti..Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive