Analisti, Mustafa Nano: “Dikush mund të fyhet nga Ezani 5 herë në ditë”


Në studion e emisionit “Open”, mbreme u flit mbi karikaturat e bëra nga revista franceze “Charlie Hebdo”.

Së fundmi media franceze, ka publikuar një karikaturë ku shfaqet presidenti turk Rexhep Taip Erdogan. Analisti Mustafa Nano tha se të gjithë mund të fyhen nga fenomene të tilla, por sipas tij nuk mund të ndalojmë lirinë e shprehjes që në Evropë ka arritur me shumë sakrifica. DEKLARATA E TIJ E PLOTE: Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive