Ambasadori Amerikan kapet “mat” tek zyret e LDK-se. Arsyeja pse shkoi do tju shokoje te gjitheve, nuk pritej kjo

Ambasadori amerikan shkon te zyret e LDK-së.Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, ka shkuar te zyret e LDK-së.Ende nuk dihet arsyeja e kësaj vizite si dhe me kë do të takohet Kosnett.Gjatë ditës së djeshme është konstituar Kuvendi i Kosovës dhe është votuar qeveria e re në krye me Albin Kurtin. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU