Aida Doçi shtatëzëne, kërkon emër për djalin e saj të parë që do ta sjell në jetë

Pak javë më parë u bë e ditur se këngëtarja Aida Doçi u fejua me menaxherin e saj, ndërkaq vetëm pak ditë më parë u tha se çifti janë ma rtuar, shkruan “Kosovarja”. Nga dita e ma. rteses së këngëtares së afirmuar, dolen edhe disa foto, ku ajo dukej mjaftë elegante. Nese Deshironi qe ta ndigjeni lajmin e plote . Hap videon 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive